Grand Kinnisvara

Kopli liinide müügiks vaja infra arengu garantiid

31.08.2010 | Marek Kerna / Äripäev

Kopli liinide potentsiaalsele arendajale tuleb anda kindlustunne infrastruktuuri arengu perspektiivide näol, kirjutab Grand Kinnisvara juht Marek Kerna.

Kinnisvaraarenduse ja hea müügi eelduseks on infrastruktuuri küsimuste lahendamine. Teede ja rajatiste ehitamise perspektiiv on see, mis teeb piirkonna arendajale atraktiivseks, ent Kopli liinidel promotakse praegu vaid lõpptulemust. Ei saa reklaamida objekti, kui keegi ei tea täpselt, kuidas saab olema tagatud ligipääs.

Kopli liinide hoonestusõiguse tasu asemel tuleks anda investoritele kindlus, kuidas ja milliste garantiidega tagatakse ligipääs. Siis tõuseb ka investorite usaldus. Ükski projekt pole iseenesest utoopiline, kui sellele on lähenetud kompleksselt ja juba eos leitud kindlad vastused ja garantiid võimalikele küsimustele.

Kui võtta Põhja-Tallinna teljeks Tööstuse ja Kopli tänavad, võib täheldada, kui erinevalt on nende tänavate piirkonnad arenenud. Kõige parema positsiooniga on Kalamaja kui kesklinnale lähim ja aasta-aastalt paraneva elukeskkonnaga. Märkimist väärib Lennusadama arendus, mis pärast aastaid kestnud kohtuvaidlusi on saamas uue näo ja tõstab ka Kalamaja väärtust. Loodetavasti tõstab piirkonna atraktiivsust ka Patarei vangla probleemi lahendus ning Kalamaja värava - linnahalli ja linnavalitsuse uue hoone - tulevikulahendused.

Kalamaja on hetkel üks perspektiivsemaid piirkondi Tallinnas, kuid lahendusi ootavad ka selle piirkonna kaugemad probleemid. Kui liikuda pikki Tööstuse tänavat edasi tuleb vastu selle piirkonna suurim probleem: Hundipea ja kuulus Sitsi ristmik, mis on tulevase Manhattani süda ja pudelikael.

Võta ühendust

Sinu kinnisvara vajab valitsejat ? Soovid kinnisvara müüa ? Kinnisvara arendada ? Oled kinnisvarainvestor ja sul on ideede puudus ? Vajad professionaalse advokaadi abi ? Sinu raamatupidamine on veidi sassis ?

Võta ühendust ja räägime lähemalt!

Meiega jõuad kindlalt eesmärgini.

Email again: