KOGEMUSTE TRIUMF LOOTUSTE ÜLE

Niimoodi kõlab Meie lipulause, sest raske on eristada algajaid oma ala asjatundjatest.

Grand Kinnisvara OÜ on Eestis aktiivselt tegutsev kinnisvarabüroo, mis alustas tegevust 1992 aastal Üürimisteenuste nime all ja kelle omanduses on ka Üürimisteenuste patenteeritud kaubamärk.

30 AASTAT KINNISVARATURUL on tänapäevases arenevas Eestis pikk aeg. Selle aja jooksul on Grand Kinnisvara väga paljudele klientidele abiks olnud uue kodu ostmisel ja vana kodu müümisel.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele täiuslikku konsultanditeenust, mis sisaldab kinnisvara ostu-müügi vahendust, hindamist, kinnisvaraalaseid konsultatsioone, üürikorterite ja äripindade haldust (haldame ligi 10 000 ruutmeetrit üüri- ja rendipindasid), juriidilisi konsultatsioone ning täielikku esindamist. Meie juriidiline dokumentatsioon pärineb ainult Eesti Advokatuuri poolt aktsepteeritud juristidelt. Meie hallatava kinnisvaraportfelli väärtus ületab 10 miljoni EUR piiri. 2022 aastal on plaanis erinevate projektide abil suurendada portfelli mahtu 15 miljoni EUR-i. Oleme võimelised esindama Teie huve igas Eestimaa punktis.

Lähiaastate ülesanne on tõsta teenuste kvaliteeti ja suurendada turuosa.

Firma parimaks visiitkaardiks on alati parimat teenust saanud klient, kes tunneb end õnneliku ja rahulolevana. Parimaks tõestuseks sellest on, et tegutseme juba aastast 1992.

Meie partnerid on suurte kogemustega spetsialistid, kes juhinduvad oma töös alati kliendi parima teenindamise põhimõtetest ja headest äritavadest.

Kõik meie tooted ja teenused on kujundatud selliselt, et saaksime pakkuda oma klientidele kiiret ja terviklikku kinnisvaraalast teenindust, kus märksõnadeks on ausus ja parim hind.


Kõike paremat soovides,

Grand Kinnisvara OÜ

Kui su kinnisvaraportfell (üürikorter, maja, ärikinnisvara) vajab haldurit
või soovid kinnisvara müüa või arendada, siis teeme sulle parima pakkumise.
Jäta meile teade.
P.S. Õigesti valitud kinnisvara partner aitab sul võimalikult tulemuslikult püstitatud eesmärgini jõuda.
Email again: