Üürikorteriga saab auto kaasa!

 

 

11.03.2009 (Risto Vähi)

Ekspresskinnisvara

 

 

 

Korteri üürimine ning eluaseme eest küsitava hinna suurus on üha aktuaalsem teema. Nii nagu kinnisvara müümisel võetakse kasutusele üha uusi võtteid ning meelitusi, on ka korterisse üürniku saamisel leitud huvitavaid mooduseid.

Näiteks Lasnamäel Muhu tänaval asuvas viiekorruselises paneelmajas antakse üürile tavalises seisukorras kahetoaline korter, mille eest küsitakse 6000 krooni kuus pluss kommunaalmaksed.

Kuulutuse teeb aga põnevamaks juurde lisatud teade, mille kohaselt kuulub hinna sisse ka 2006. aasta Opel Astra kasutamisõigus. Lisaks lubatakse, et hinna sees on ka Kasko ja liikluskindlustus.

Võib arvata, et sellised üürikuulutusi hakkame veelgi nägema, sest kinnisvaraga tegelevate spetsialistide sõnul muutub klassikaline üüriraha tulevikus sekundaarsemaks ning kõikvõimalikud hüved ja soodustused saavad igapäevaseks. Näiteks üürimisteenuseid pakkuv Grand Kinnisvara tegevjuht Marek Kerna on varem meedias väitnud, et juba eelmise aasta lõpust süveneb tendents, kus üürnik maksab vaid kommunaalkulud.